Takto sa dá použiť jablčný ocot, ktorý navždy zaženie bolesti a zápaly svalov a kĺbov!

Bolesť kĺbov sa môže pohybovať od miernej až po veľmi silnú. Zo začiatku to bolí len trochu, ale ak s tým niečo neurobíme, bude to pribúdať, až to bude neznesiteľné.

Zo začiatku môže byť riešením veľa oddychu, no oplatí sa dôkladnejšie sa zaoberať odstránením problému. Teraz je čas vyskúšať účinnú prírodnú metódu, ktorej hlavnou zložkou je jablčný ocot.

1. Urobte si kúpeľ nôh z jablčného octu. Zmiešajte šesť šálok vody a jednu šálku jablčného octu. Pred aplikáciou do nej ponorte čistú handričku a priložte ju na bolestivé miesta, ako je chrbtica a ramená. Nechajte priložené cca. na pol hodinu a medzitým si namočíme nohy.

2. Zmes kokosového oleja a jablčného octu je účinným lokálnym riešením. Zmiešajte jednu polievkovú lyžicu kokosového oleja s dvoma polievkovými lyžicami jablčného octu a potierajte ním bolestivé miesta. Počkajte niekoľko minút, kým sa prejaví.

3. Pite jablčný ocot. Pravidelná konzumácia predchádza problémom s kĺbmi a znižuje existujúce bolesti. Zmiešajte 1-3 polievkové lyžice jablčného octu vo veľkom pohári vody a pite trikrát denne pred jedlom.

4. Keďže jablčný ocot je silný antioxidant, čistí telo od toxínov, a tak sa jeho pravidelnou konzumáciou možno vyhnúť problémom s kĺbmi. Ak chcete byť zdraví, pite vodu z jablčného octu každý deň, oslaďte si ju trochou medu bohatého na živiny.

Ak vás článok oslovil, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi na Facebooku.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*