Táto vec dokáže liečiť rôzne typy bolesti! Zdá sa vám to nemožné? Vyskúšajte to!

Možno ste to nevedeli, ale hliníková fólia má liečivé vlastnosti, ktoré sú obvykle používané u tradičných liečiteľov v Rusku alebo v Číne.Hovoríte si, že je to blbosť? Veď obyčajný alobal, do ktorého balíte desiatu, predsa nemôže mať žiadne liečivé účinky. Opak je pravdou, hliníková fólia môže byť využívaná mimo kuchyne ako efektívny nástroj na liečbu. Avšak je nutné mať na pamäti, že je dobré používať ju veľmi opatrne.

Pomoc od bolesti

Hliníková fólia je veľmi účinná pri liečbe rôznych chorôb, najmä pri liečbe bolesti. Má veľmi pozitívne účinky, pokiaľ ide o bodavú bolesť v krku, v oblasti ramien, päty, kolien či chrbta. Stačí priložiť kus alobalu na postihnutú oblasť a vaša bolesť bude pomerne skoro preč. Tiež nad tým krútite hlavou a hovoríte si, ako je to možné?

Energia, ktorá prúdi v biologickom aktívnom bode a cestuje späť až k meridianu. Bio – prúdy prechádzajú organizmom a jeho aktívnym bodom až k meridianu. Pre časť tela, ktorá vás bolí je toto veľmi užitočné a zmierňuje to bolesť a množstvo ďalších chorôb.

Liečba hliníkovou fóliou

Vezmite kus alobalu a priložte ho na oblasť, ktorá vás trápi. Aby fólia držala na svojom mieste, je dobré ju niečím obviazať. Tento proces opakujte po dobu 10 – 12 dní. Plocha, ktorú liečite by mala byť pokrytá hliníkovou fóliou vo dne aj v noci. Po tejto dobe si urobte pauzu a to na jeden týždeň. V prípade potreby je možné túto liečbu zopakovať. Hliníková fólia napomáha k zmierneniu bolestí šije, odstráni bodavú bolesť v chrbte, pažiach či v kĺboch. Veľmi účinne môže tiež vyliečiť ischias, reumatoidnú artritídu, chlad, hromadenie soli, pooperačné jazvy, dno, či päty.

Liečba nôh

Dajte si na nohu 5 – 7 vrstiev hliníkovej fólie a medzi jednotlivé fólie vložte kusy papiera. Tento obklad nechajte na nohe pôsobiť hodinu a potom si urobte na dve hodiny pauzu. Potom môžete celý obklad urobiť ešte raz. Znovu urobte dvojhodinovú pauzu a zábal urobte znova. Tieto zábaly môžete opakovať po dobu siedmich dní.

Ruský vedec Skvortsov vysvetľuje, prečo je hliníková fólia taká efektívna. Podľa neho ide o liečebnú procedúru, ktorá využíva energeticky štruktúrované zdroje a práve hliníková fólia patrí medzi jeho liečebné nástroje.

Written By
More from redakcia
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *