Táto zázračná maska na tvár odstraňuje vrásky, škvrny a jazvy po akné už po 2 použitiach!

Krásna pleť je symbolom zdravia. Hoci sú vrásky a starecké škvrny prirodzeným dôsledkom starnutia, ich vzhľad možno výrazne zlepšiť. Odporúčame však vyhýbať sa komerčným produktom proti vráskam, ktoré sú plné chemikálií a sú veľmi drahé, pretože môžu spôsobiť mnohé negatívne účinky.

Vždy by ste sa mali rozhodnúť pre prírodnú alternatívu, ktorá môže ponúknuť len pozitívne výsledky. Nižšie nájdete množstvo receptov na domáce pleťové masky, ktoré vám pomôžu mať jemnú a sviežu pleť.

Nasledujúce kombinácie prírodných domácich masiek na tvár hydratujú vašu pleť a odstraňujú odumreté bunky. Okrem toho tieto recepty obsahujú zložky so silnými antimikrobiálnymi vlastnosťami, ktoré dezinfikujú pokožku a zabraňujú infekciám.

Získajte zdravú a jemnú pleť s nasledujúcimi maskami na tvár:
1.Papája a med

Papája je mimoriadne zdravé ovocie s vlastnosťami proti starnutiu, ktoré bojuje proti vráskam a tmavým škvrnám. Okrem toho spevňuje a omladzuje pokožku a jeho enzým papaín chráni pred tvorbou hnisu a zmierňuje zápaly.

Stačí zmiešať med s papájou a zmes naniesť na tvár a krk. Nechajte pôsobiť 10 minút a opláchnite. Odstráni odumreté kožné bunky a zanechá vašu pokožku jemnú a čistú.

2. Maska z medu a mlieka

Kombinácia medu a mlieka vám pomôže zmierniť začervenanie a podráždenie.

Zloženie:

  • 1 polievková lyžica medu
  • 1 polievková lyžica jogurtu alebo mlieka

Zmiešajte ingrediencie dohromady a dobre ich premiešajte.

3. Maska s medom, škoricou, citrónom a muškátovým orieškom.

Škorica má silné antibakteriálne vlastnosti, ktoré vám môžu pomôcť v boji proti bakteriálnym infekciám. Med a citrón obsahujú aj silné antibakteriálne látky, ktoré urýchľujú hojenie akné a dezinfikujú pokožku. Muškátový oriešok má silné protizápalové účinky, takže táto maska vyrieši všetky problémy vašej pleti.

Zloženie:

  • 1/2 čajovej lyžičky škorice
  • 1 čajová lyžička citrónovej šťavy
  • 1 čajová lyžička medu
  • 1/2 čajovej lyžičky muškátového orieška

Všetky prísady zmiešajte v miske. Zmes naneste na tvár, vyhnite sa oblasti očí a úst. Nechajte pôsobiť pol hodiny a opláchnite teplou vodou.

4. Maska z banánov a avokáda

Táto obdivuhodná kombinácia poskytuje všetky potrebné vitamíny a minerály, lieči jazvy po akné a všetky ostatné nečistoty a hydratuje pokožku.

Na začiatku musíte ovocie nakrájať na malé kúsky a vložiť do mixéra. Môžete pridať med alebo olivový olej. Potom masku naneste na čistú tvár a nechajte ju pôsobiť 30 minút. Opláchnite teplou vodou.

5. Maska s kurkumou a aloe vera

Kurkuma a aloe detoxikujú pokožku a dodávajú jej vlhkosť. Obe zložky obsahujú množstvo živín, enzýmov a polysacharidov.

Stačí, ak do prášku z kurkumy pridáte čajovú lyžičku dužiny z aloe. Zmes naneste na tvár a nechajte pôsobiť 20 minút. Opláchnite teplou vodou.

Vyskúšajte a presvedčte sa sami!

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*