TENTO ČAJ PRE ZDRAVIE MÁ  5 INGREDIENCIÍ: Je taký chutný, že ním nahradíte kávu – DOKONALOSŤ!

Počas zimy je najlepšie nájsť čaj, ktorý 100% vyhovuje vášmu telu a my vám odporúčame starý čaj z 5 ingrediencií pre zdravie a chudnutie.

Predpokladá sa, že tento 5-zložkový čaj prehrieva telo zvnútra, spaľuje tukové zásoby, má schopnosť zasýtiť a tým priaznivo pôsobí na chudnutie.

Tu je zloženie:

Kurkuma

Liečivé vlastnosti kurkumy sú v súčasnosti veľmi populárne. Zlúčenina kurkumín znižuje zápal, bojuje proti rakovine a pomáha udržiavať zdravé srdce.

Zázvor

Zázvor zmierňuje migrény, má protizápalové vlastnosti a pomáha v boji proti rakovine.

Škorica

Toto korenie znižuje a reguluje cukor, lieči vírusové infekcie, ako je prechladnutie, chrípka a kašeľ.

Kardamón

Ak chcete zabrániť vzniku krvných zrazenín, použite kardamón. Toto korenie udržuje zdravie ciev, zlepšuje krvný obeh, čistí obličky.

Med

Med je tiež označovaný za najzdravšie jedlo na planéte. Dodáva čaju príjemnú chuť a je zdrojom energie pre telo, posilňuje imunitný systém.

Pol lyžice zázvoru, pol lyžice škorice, 1/6 lyžice kurkumy, štipka kardamónu, 500 ml vody, 1 lyžica medu. Vezmite 500 ml vody a na miernom ohni nechajte zovrieť.

Keď voda vrie, pridáme zázvor a škoricu. A potom kurkuma, kardamón a premiešajte. Necháme všetko prevrieť asi 5 až 10 minút. Nechajte desať minút vychladnúť, potom čaj sceďte a oslaďte medom.

Pite tento čaj každé ráno.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*