Tento prírodný a veľmi silný prostriedok vás vždy postaví na nohy!

Cesnak je jednou z najobľúbenejších prírodných ingrediencií , a je neoddeliteľnou súčasťou väčšiny kuchýň vo svete. Cez svoju jedinečnú chuť, cesnak je neuveriteľne účinný pri liečbe rôznych ochorení, najmä keď je vo svojej surovej podobe . Predpokladá sa, že cesnak je účinný na prevenciu a liečbu takmer všetkých chorôb. Ten bráni  vzniku aterosklerózy, infarktov, ischemická TH chorôb s sú srdca a znižuje hladinu cholesterolu a krvný tlak.

Tiež lieči drobné neduhy, prechladnutie a chrípku, horúčku a hubové  infekcie a hnačky. Cesnak účinne kontroluje príznaky cukrovky, zvýšenie prostaty a osteoartrózy. Okrem toho, schopnosť eliminovať  toxíny a posilnovať  imunitu je jednou z najdôležitejších jeho vlastností.

V kombinácii so zázvorom a cibuľou cesnak očistí telo aj po chemoterapii!

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite surový cesnak, pretože teplo decentralizuje allicín, jeho aktívnu zložku. Musíte len rozdrviť strúčik cesnaku , odstať na dobu 15 minút a potom pridajte do jedla. Navyše, plný žalúdok nie je schopný absorbovať všetky živiny, takže najlepšie je ho konzumovať na lačný žalúdok pred tym než budete niečo piť alebo jesť .

Med a surový cesnak

Recept:

  • 2-3 mesiačiky cesnaku, jemne postrúhať a pridať lyžičku medu.

Používajte každý deň a čoskoro uvidíte výsledky !

Navyše nasledujúci predpis na chrípku účinne posilní imunitu, predchádza a zmierňuje bolesť v krku a odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia. Je to veľmi silný  prírodný prostriedok.

Tu je postup na prípravu nápoja:

Zloženie:

  • 5 strúčikov cesnaku, hrubo narezať
  • nefiltrovaný jablkový octový ocot
  • 1 citrón, šťavnatý
  • 2 lyžičky šitplavej papriky

Postup :

Všetko spolu zamiešať doliať vodou doplna v pohári a piť 2dcl každy deň na ráno, na lačno. Každy deň postup zopakovať  až po dobu 7dní a môžete vnímať viac energie a lepšie trávenie. Hlavne pre ľudí so slabou imunitou môžu pociťovať po pár dňoch zvýšenie celkovej energie a silnejšiu imunitu a radosť do života.

Zdieľajte aj so svojimi priateľmi:).

Written By
More from redakcia
Ste hostiteľom parazitov? Tu je niekoľko spôsobov, ako sa ich zbavíte!
Existuje mylná predstava, že parazity sa vyskytujú len v rozvojových krajinách. Samozrejme,...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *