Toxíny sa ukladajú do vašich tukových buniek a to vás robí tučnými. Zbavíte sa ich takto!

Toxíny sú všade okolo nás. Vdychujeme ich, pijeme, jeme, vyžarujú na nás dokonca aj z elektroniky, ktorú používame. Toxíny sa tvoria dokonca aj z negatívnych emócií. Z uvedeného vyplýva, že pred toxínmi sa nedá utiecť.

Toxíny pôsobia na naše bunky toxicky, ba priam zabíjajú zdravé bunky. Aby sa telo zbavilo nadbytočných toxínov musí ich niekam odvádzať. Toxínov sa zbavuje najčastejšie potením, močením, vylučovaním. Tieto cesty bývajú však často krát preťažené tak potom telo hľadá iné alternatívne spôsoby ako sa zbaviť toxínov. Jedným z týchto spôsobov je aj priberanie. 

Telo v snahe zbaviť sa toxínov ich ukladá to tukového tkaniva

Ak vás trápi priberanie napriek zdravému životnému štýlu a cvičeniu, niečo s vašim telom rozhodne nie je v poriadku. Hlavnou príčinou často krát býva to, že telo v snahe zbaviť sa vysokého toxického vplyvu na naše bunky, odvádza nadbytočné toxíny do tukového tkanivaČím viac toxínov ukladá do tukového tkaniva tým sme tučnejší a opuchnutejší. 

V tomto prípade je prvou pomocou detoxikácia. 

Jednoduchá detoxikácia pre úplných začiatočníkov

Pokiaľ vám už len slovíčko detoxikácia naháňa strach, tento jednoduchý spôsob očisty je pre vás ako stvorený. Základom tejto kúry je obyčajný žihľavový citrón, resp. citrónová šťava. Počas niekoľkých týždňov bude vašou úlohou vypiť každé ráno nalačno pohár vody s čerstvou šťavou z polovice citróna a počas dňa šálku žihľavového čaju. Citrón je plný antioxidantov, ktoré ničia voľné radikály. Je prirodzeným čističom pečene a prospieva tráveniu. Posilnenie imunitného systému je samozrejmosťou. Žihľava je zas skvelým odstraňovačom toxínov a odpadových látok z krvi.

Článok pokračuje na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Naneste si toto na nohy! Je to lacné a účinné, popraskané päty a tvrdá koža budú minulosťou…
Naše nohy musia každý deň znášať obrovskú záťaž – celé hodiny pracujeme,...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *