Tvrdenie, že Strelec je to najlepšie znamenie v celom zverokruhu je pravda! Presvedčte sa sami…

Ľudia, ktorí sú narodení v období od 22.novembra do 21.decembra nie sú považovaní za najzábavnejších len tak pre nič za nič. Sú to veľmi veselí a pozitívni ľudia. Strelec je jedným z mála znamení, ktoré sa presne drží svojich princípov. V čom všetkom sa ešte líši od ostatných?

Strelec vyžaruje mimoriadne pozitívnu energiu! Dokáže vidieť len to dobré aj v tých najkomplikovanejších situáciách. Z problémov si nerobí ťažkú hlavu a vždy verí, že ako rýchlo prišli, rovnako rýchlo aj odídu.

Toto znamenie nepodľahne depresii len tak ľahko, pretože u neho nemajú škaredé myšlienky žiadnu šancu!
Nič pre neho nie je nemožné! S úsmevom na perách dosiahne presne toho, o čom si ostatní môžu nechať len zdať. Jeho dobrá nálada robí na iných veľký dojem. Ak sa mu niečo nepodarí, nevzdáva to, práve naopak! Ešte viac sa usiluje o to, aby uspel!

Strelec má obrovské srdce. Miluje čistou a úprimnú lásku, nepodvádza a obetuje toho veľa, len aby sa jeho blízki cítili v bezpečí, šťastní a milovaní. Na prvý pohľad môže Strelec budiť dojem, že chce za každých okolností vládnuť, to všetko ale pramení z obáv.

Aj napriek tomu, ako stály je v láske, miluje prekvapenie! Strelec dokáže ráno ísť do práce, po dlhom dni sa vrátiť domov s tým, že vonku je pekne a zajtra je sobota … a že by nebol vôbec zlý nápad zájsť si k moru a neskoro v noci už sa spokojne prechádza po pláži. Miluje prekvapovať svoju rodinu a priateľov a ich úsmev je pre neho tá najkrajšia odmena!

Strelec býva často unavený, pretože aj na svoje plecia niekedy naberie až príliš. Je pracovitý a nikdy vám neodmietne pomôcť. Všetko to ale zvláda s nevídanou ľahkosťou! Je veľmi vnímavý. Hneď odhalí, kto ho chce len využiť, alebo ho oberá o pozitívnu energiu!

Priateľstvo je pre Strelca tá najkrajšia vec na svete! Má priateľov na celý život a veria v to, že vždy má kvalita prednosť pred kvantitou. Vyhýba sa falošným ľuďom a veľmi rýchlo odhalí, kto ho chce len využiť. A vtedy s ním nie sú žiadne žarty.

Pokračovanie článku >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*