U mojej susedky to vždy nádherne voňalo. Potom mi prezradila svoje tajomstvo a odvtedy striekam byt touto zmesou.

Udržiavanie vášho domova v čistote je nevyhnutné pre udržanie zdravia vás a vašej rodiny. Ako vieme, je ľahšie ochorieť v dome, kde sa množia mikróby. Hoci si to vyžaduje veľa času a práce, správna hygiena vždy stojí za investovanú energiu.

Práca gazdinky nie je nikdy jednoduchá, najmä keď musí upratovať po celej rodine. Okrem toho je úlohou navyše vykonávať procesy tak, aby to nebolo škodlivé pre zdravie vašich blízkych.

V našej domácnosti používame množstvo produktov, aby sme každú jednu nečistotu dokázali odstrániť čo najefektívnejšie. Vyžaduje si to náležitú starostlivosť, aby sa zohľadnili environmentálne hľadiská. Čo je šetrné k prírode, je šetrné aj k rodine.

Okrem čistoty a jemnosti je ďalším aspektom vôňa. Máme radi, keď je vzduch plný vôní, ktoré nám dodávajú pocit sviežosti. Vtedy sa cítime najpohodlnejšie.

Teraz by sme to chceli podrobnejšie rozviesť a ponúknuť vám jednoduchú, skvelú a jemnú domácu zmes, ktorá vám rozvonia domov fantasticky a zároveň ušetrí peniaze.

Čo budete potrebovať:
  • 1 lyžica sódy bikarbóny
  • 3 lyžice aviváže
  • 3 šálky vody
  • Fľaša na injekčnú striekačku

Spôsob prípravy a použitia:

Najprv položte vodu, aby sa zohriala. Kým sa ohrieva, nalejte do fľaše požadované množstvo aviváže podľa vlastného výberu. Zmiešajte sódu bikarbónu s teplou, ale nie horúcou vodou. Toto nalejte aj do fľaše. Utesnite a dôkladne pretrepte.

Po uprataní domu ním stačí postriekať všetky miestnosti. Môžete ho tiež fúkať do rohov na kritických miestach. Je dôležité dbať na to, aby bola zmes dôkladne premiešaná.

Aviváž tak nemôže poškodiť steny a nábytok kvôli prítomnosti sódy bikarbóny. Konečným výsledkom je jemná svieža vôňa v celom dome.

Ak Vás článok zaujal, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*