Účinné spaľovanie tukov: Môžete spáliť až 10 kilogramov za mesiac!

Už od dávnych čias bola príroda hlavným zdrojom medicíny pre ľudí. V prírode môžeme nájsť všetky účinky a živiny ktoré potrebujeme na vyliečenie väčšiny chorôb, ktoré nás v živote zastihnú.

To je dôvod prečo mnohí ľudia opúšťajú komerčné lieky a obracajú sa na kúzlo prírody, využívajúc všetko čo nám môže ponúknuť. Najväčšou výhodou takého liečenia je skutočnosť, že je veľmi lacné a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, teda pokiaľ to nepreženiete s konzumovaním.

Prírodný nápoj ktorý rieši mnoho zdravotných problémov je pripravený z citróna a chia semienok. Táto skvelá zmes pomáha zabrániť vzniku chrípky, vyčistí telo a zabraňuje nahromadeniu tuku v našom tele. Je to pomerne populárny recept na internete a mnoho ľudí si ho už stihlo obľúbiť.

Každá ingrediencia je veľmi prospešná pre naše celkové zdravie. No akonáhle ich skombinujeme do nápoja, výsledok je dych vyrážajúci. Najlepšie na tom všetkom je, že je veľmi lacný a ingrediencie si dokážete kúpiť v supermarkete.

Čo budete potrebovať:
  • citrónová šťava
  • Chia semienka (1 lyžica)
  • Med (1 lyžica)
  • Voda (1 ½ pohára)

Príprava a použitie

Najprv namočte Chia semienka na jednu hodinu. Akonáhle do seba vsiaknu vodu, budú vyzerať ako gélové guličky, kvôli vláknine ktorú obsahujú. Následne všetky ingrediencie vložte do mixéra a začnite mixovať. Mixujte poriadne. Nápoj je pripravený!

Pite ho denne, ráno. Týmto začnete akcelerovať váš metabolizmus a budete strácať váhu rýchlejšie a efektívne. Nezabudnite sa hýbať, toto je len pomôcka – doplnok, a nie plnohodnotná náhrada za fyzickú aktivitu ktorá je ten najväčší faktor v boji proti tuku!

Tiež si vyberajte zdravé potraviny, nejedzte nezdravé tuky, majte vybalansovanú stravu ktorá obsahuje najmä zeleninu, ovocie, ale aj nejaké to mäso, troška strukovín a hlavne pite dostatočne. Vodu.

Citrón

Obsahuje vitamíny B, C a P, minerály ako napríklad draslík, fosfor, fluór, sodík, horčík, železo a kalcium. Je skvelý v čistení tela, má veľmi málo kalórií (29 kalórií v 100 gramoch citrónovej šťavy). Je bohatý na vlákninu, pomáha elminovať toxíny z tela.

Chia semienka

Majú skvelé antioxidačné účinky. Sú bohaté na vlákninu, kalcium, proteín a omega-3 nenasýtené mastné kyseliny. Dávajú nám pocit sýtosti a teda eliminujú hlad na dlhšiu dobu. Znižujú hladinu krvného cukru.

Určite vyskúšajte a ak sa Vám článok páči, zdieľajte ho aj s ostatnými na Facebooku. Ďakujeme.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*