Už nikdy nebude Vaša bielizeň zatuchnutá a zapáchajúca! Tento jednoduchý výrobok premení vaše oblečenie na svieže a biele.

  • Má ho každý doma, ale málokto ho takto používa!

Každá žena v domácnosti vie, že nájsť ten správny prací prostriedok nie je jednoduché. Neblednúce oblečenie, byť šetrný k životnému prostrediu, lacný, ale účinný, atď. V tomto článku vám povieme niekoľko užitočných trikov, ako tieto problémy vyriešiť a uľahčiť si život.

Čo robiť, aby oblečenie nevybledlo?

Pred praním nalejte na oblečenie trochu octu, ktorý posilní účinok pracieho prostriedku a nedovolí, aby oblečenie vybledlo alebo na ňom zostali zvyšky pracieho prostriedku.

Namiesto oplachovača

Ocot sa môže používať aj ako ekologický oplachovací prostriedok. Namiesto aviváže pridajte do práčky ocot a vaše oblečenie bude oveľa mäkšie.

Proti škvrnám od potu

Každý vie, koľko nepríjemností môžu spôsobiť škvrny od potu na oblečení, najmä na bielom. Aj tieto škvrny pomáha odstrániť ocot.

Proti odolným škvrnám

Najväčším problémom sú odolné škvrny. Namočte oblečenie do horúcej vody, pridajte pol šálky octu a nechajte ho namočené cez noc, potom ho vyperte ako zvyčajne.

Proti vodnému kameňu

Ocot pomáha rozpúšťať vodný kameň, ktorý sa nahromadil v práčke a tiež pomáha odstraňovať zvieracie chlpy z oblečenia počas sušenia.

Zdieľajte tieto užitočné tipy aj s ostatnými.

Written By
More from redakcia
Ako sa zbaviť a ako predchádzať záderom, aby ste sa vyhli ďalším bolestivým komplikáciám…
Záder nie je len kozmetický problém, vie potrápiť bolestivo a tiež priniesť...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *