Už žiadne žlté zuby! Vyskúšajte tento úžasný trik a budete ohromení výsledkami!

Zuby sú ako vaša vizitka. Váš úsmev často zanecháva rozhodujúci prvý dojem. A keď budete hovoriť, určite to bude mať na vášho partnera pozitívny vplyv. Bohužiaľ, život je plný nástrah a produktov ako je káva, nikotín a čaj, ktoré nie sú najlepšími priateľmi vašich zubov.

Existuje však jednoduchý a úplne prirodzený trik, vďaka ktorému budú vaše zuby biele a lesklé, aj keď sa vám čierny uhlík zdá byť nepríjemný.

Budete potrebovať:
  • Zubnú kefku (len na tento trik) a kapsule s aktívnym uhlím.

Pozrite sa, ako na to:
  1. Zubnú kefku najprv vyčistite vodou z vodovodu.
  2. Potom vezmite kapsule, opatrne ich otvorte na polovicu a opatrne vložte obsah do zubnej kefky. Udržujte všetko pod kontrolou tak, že pod ňu položíte papierovú utierku!
  3. Čistite si zuby krúživými pohybmi a nezabudnite si vyčistiť aj zadnú časť zubov.
  4. Po troch až štyroch minútach opláchnite vodou a vaše zuby budú žiarivé a biele! Ten pocit je jednoducho fantastický. Vyskúšajte to!

Zabudnite na všetky predražené a často nezdravé zubné pasty alebo bieliace prípravky. Ľudia, ktorí si vážia prírodu, chcú, aby ich biele zuby boli dosiahnuté veľmi špeciálnymi schopnosťami aktívneho uhlia. Ak budete tento trik používať raz týždenne, do mesiaca uvidíte skvelé výsledky.

Podeľte sa o tento príspevok aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*