TOTO si musíte pozrieť a rozhodne vyskúšať! Jednoduchá metóda na liečenie mnohých chorôb!

Voda je zázračná tekutina. Hoci sme ňou v živote obklopení a považujeme ju za bežnú súčasť našej existencie, jej fyzikálne a chemické vlastnosti ju odlišujú od všetkých ostatných známych kvapalín. Existuje veľa zaručených receptov na čokoľvek, určite ich už sami poznáte, ale nie všetko, čo sa k nám dostane, musí byť nevyhnutne nafúknutá bublina.

  • Točenie vody: jednoduchá liečebná technika na mnohé choroby

Ak je daný recept jednoduchý, nič nestojí a funguje, nie je sa čoho obávať. To je prípad takzvanej odstredivej vody, ktorá sa okrem iného uvádza ako pomocný prostriedok pri liečbe rakoviny. Američan David L. Kaas bol pred tromi rokmi vážne chorý. Zlyhanie obličiek (jedna z obličiek mu bola odobratá), mozgová aneuryzma, veľká nadváha (180 kg) a mnoho ďalších komplikácií.

Dnes je zdravý a má normálnu hmotnosť. Hovorí, že počas svojej choroby mu Boh/Stvoriteľ povedal spôsob, ako sa vyliečiť a že by mal túto metódu šíriť ďalej. Najprv si stručne popíšeme podstatu, čo sa teoretickým fyzikom bude zdať nedostatočné, ale nevadí, hlavne že to funguje.

Čo je to točenie vody a ako funguje

Ľudské telo obsahuje 70-80 % vody. Preto je dôležité, ako sa voda v tele správa. Molekula vody v ľudskom tele má okolo seba elektrón, ktorého kruhová obežná dráha je v polkruhu 180° smerujúcom na juh. Všetky kvapaliny, ktoré konzumujeme, však prechádzajú kovovými rúrkami, čo spôsobuje, že elektróny ich molekúl sa otáčajú na sever.

(Táto opačná rotácia je vlastná napríklad hmyzu a mačkám.) Ak pijeme túto molekulárne nesprávne upravenú vodu (a my všetci ju pijeme), znamená to, že “negujeme” náš sedemročný cyklus obnovy buniek, čo spôsobuje, že sa rýchlo opotrebujeme a ochorieme. Ak začneme všetky tekutiny, ktoré vypijeme, “otáčať na juh”, znamená to, že nášmu telesnému systému dávame presne to, čo potrebuje na správnu obnovu buniek.

Časom sa zbavíme všetkých chorôb, vrátane tých najvážnejších, budeme menej jesť, menej spať a budeme vyzerať oveľa mladšie. David Kaas hovorí, že keď začal s pitím, postupne a čoskoro sa zbavil svojich chorôb a veľkej nadváhy bez diéty a cvičenia. Vlasy mu začali rásť a vrátila sa im farba.

Je zdravý a aktívny, rovnako ako jeho priatelia, ktorí poslúchli jeho rady. Napísal knihu s názvom Farmárska fyzika a natočil niekoľko videí (pozri pod článkom), v ktorých vysvetľuje podstatu tejto metódy.

Ako správne otáčať vodu

Ako “roztočiť vodu na juh”? Veľmi jednoduchou polohou ruky, ktorú držíte 30 sekúnd pri pohári vody. Nezáleží na tom, ktorá ruka je v ktorej pozícii. Presný postup, ako vykonať techniku točenia vody (a nielen vody), nájdete na konci článku.

Točiť nemusíete len vodu…

Točenie vína má údajne vynikajúce výsledky. Hovorí sa, že môžete tiež otáčať potraviny – najmä tie s vysokým obsahom vody. Mamičky, roztočte všetky nápoje svojich detí! Všetky nápoje budú veľmi chutné a jemné, zlepší sa vám trávenie, budete cítiť oveľa menšiu únavu v práci a budete veľmi dobre spať.

Ak to bude fungovať tak, ako sa zdá a ako tvrdí David Kaas, potom ide o skutočnú revolúciu v liečiteľstve.

Pozrite si video v priloženom odkaze 🙂
https://youtu.be/Zbp190jbUy8
Podeľte sa o tento zaujímavý príspevok aj so svojimi priateľmi.

 

 

Zdroj:alternativnimagazin.cz, quantumbalancing.com

Written By
More from redakcia
Lahodné “Šamrolky“ z domáceho, lístkového cesta, ktorým neodoláte!
Ďalší nádherný recept od pani Vierky, ktorý sa Vám bude určite páčiť....
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *