Úžasná metóda lekára, ako si vytvarovať štíhlejší pás!

Táto zázračná metóda vám pomôže zoštíhliť pás bez námahy, cvičenia alebo diét. Stačí urobiť túto jedinú vec!

Pri sedavom spôsobe života trpí nielen vaša chrbtica. Brucho sa zväčšuje a priberanie sa v niektorých prípadoch zdá byť nezastaviteľné. A to trápi ženy aj mužov. Pomôcť vám však môže jednoduchá metóda, ktorá nezaberie viac ako 5 minút denne!

Ako dosiahnuť štíhlejší pás a zbaviť sa bruška

Japonský lekár Fukutsudzi sa takmer desať rokov venoval výskumu, v rámci ktorého vyvinul jedinečnú metódu tvarovania postavy. Lekár dospel k záveru, že jednou z hlavných príčin širokého pásu je zlá poloha panvy a horného kvadrantu. Podľa neho je základom boja proti priberaniu na bruchu správne držanie tela.

Ľahnite si na tvrdý rovný povrch, podložte si vankúš, mikinu alebo uterák pod spodnú časť chrbta (tesne pod pupkom) a uvoľnite sa. Rozkročte sa na šírku ramien a prepleťte prsty na nohách. Položte ruky na zem a prepleťte si malíčky. Takto ležte 5 minút. Ak je to pre vás spočiatku príliš náročné, postačia vám 2-3 minúty. Aby ste si nepoškodili chrbticu, vstávajte veľmi pomaly alebo sa najprv prevalte na bok. Ak máte vážne problémy s chrbticou, poraďte sa o tejto metóde s lekárom.

Približne po mesiaci uvidíte prvé pokroky. Vďaka tomuto cvičeniu sa vaša chrbtica dostane do formy, čo vám umožní správne držať telo, a tým sa zbaviť priberania.

Pozrite si video:

Zdieľajte tento zaujímavý článok aj s ostatnými:).

Written By
More from redakcia
Na radu tety som vyskúšala vŕbovú kôru. Rozhodne vyskúšajte, ak aj vy máte problémy s artritídou!
Postupom času sa naše kĺby začínajú opotrebovávať. Táto choroba je takmer nevyhnutná...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *