Vedeli ste, že máte v črevách 15 kíl jedov? Tu je riešenie!

Na liečbu mnohých ochorení stačí vyčistiť črevá od hlienov, výkalov a iných parazitov. Za 70 rokov života prejde našimi črevami asi 100 ton potravy a 40-tisíc litrov tekutín, čo vedie k záveru, že v žalúdku sa usadí asi 15 kilogramov nánosov, výkalov v toxickom odpade.

Otrávili nám krv a spôsobili nenapraviteľné škody na našom tele.

Faktom je, že naše črevá sú špinavé, čo sa prejavuje častými prípadmi (zápchy), poruchami látkovej výmeny, cukrovkou, nadmernou alebo nedostatočnou hmotnosťou, ochoreniami obličiek alebo pečene, problémami so sluchom a zrakom, zlým stavom pokožky, vlasov a nechtov, ako aj ďalšími chorobami, od artritídy až po rakovinu.

Pomocou klystírov možno vyčistiť len malú časť hrubého čreva, cca 40-50 cm a čistiace procedúry so špeciálnym zariadením sú drahé, časovo náročné a škodné pre črevnú mikroflóru.

Existuje riešenie:

  • Konzumácia 1-3 polievkových lyžíc ľanového semienka raz denne dokáže v priebehu troch týždňov úplne vyčistiť hrubé a tenké črevo od stagnujúceho hlienu, fekálnych nánosov a parazitov a zároveň úplne zachovať črevnú mikroflóru. Táto metóda umožňuje rýchlu normalizáciu telesnej hmotnosti a spaľovanie tukov.
  • Má pozitívny vplyv na reguláciu metabolizmu lipidov. Mletá ľanová múčka dokáže absorbovať a vylúčiť toxíny z tela a znížiť hladinu cholesterolu v krvi.
Výhody ľanového semienka

Konzumácia ľanového semienka pomáha pri zápalových procesoch horných dýchacích ciest a gastrointestinálneho traktu, pomáha pri gastritíde, kolitíde, vredoch a dvanástnikových vredoch, ochoreniach močových ciest, cystitíde, pyelonefritíde, nadváhe a reguluje metabolizmus lipidov.

Čistenie čriev pomocou mletého ľanového semienka

Recept:

Tri týždne namiesto raňajok konzumujte nasledujúcu zmes:

1 týždeň: 1 polievková lyžica ľanových semienok zmiešaná so 100 ml kefíru

2. týždeň: 2 polievkové lyžice mletého ľanového semienka zmiešané so 100 ml kefíru

3 týždne: 3 polievkové lyžice mletej ľanovej múčky zmiešané so 150 ml kefíru

Ak nemôžete dostať ľanové semienko mleté, kúpte si celé semienka a pomeľte ich najemno. Nevyrábajte zásoby na niekoľko dní, pretože môžu žltnúť. Najlepšie je každé ráno nová porcia.

Túto zmes konzumujte namiesto raňajok. Nezabudnite piť aspoň 2 litre vody denne. Vynikajúce výsledky sa dosahujú pitím vody s medom.

Očista čriev sa týmto spôsobom vykonáva každoročne.

Podeľte sa o tento zaujímavý článok aj so svojimi priateľmi a rodinou.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*