Veľa odborníkov sa domnieva, že ide o veľmi účinný spôsob ako odstrániť zlé energie z vášho domu…

Pokiaľ máte pocit, že vašim domovom prechádza negatívna energia a emočná nerovnováha, je najvyšší čas s tým niečo urobiť. Existuje mnoho spôsobov, ako s týmto problémom poradiť. My si dnes predstavíme ten jeden z najjednoduchších, ktorý vás nebude stáť skoro nič.

Pre vyčistenie negatívnej a obťažujúcej energie je nutné postupovať jasne a bez rôznych rozptýlení. Vypnite televíziu, počítač a ďalšie elektro výrobky. Je dôležité čistiť energie v pokoji a pohode. Počas samotného čistenia je dobré si vizualizovať, ako tieto energie z vašej domácnosti postupne miznú. Je nutné byť konkrétny, aby u vás doma zostala dobrá energia nenarušená.

Čistiť nemusíte len domácnosť, ale napríklad aj pracovný priestor. Ten by mal byť čistený pravidelne, aby sa v ňom neusadzovali negatívne energie, ktoré vám môžu znepríjemňovať prácu. Vždy je dobré dať na svoj pocit, ak si myslíte, že je dobré čistiť miestnosť alebo miestnosti od negatívnej energie, potom do toho.

Kedy je dobré odstrániť negatívne energie?

Ak sa sťahujete do nového miesta a potrebujete odstrániť všetky negatívne a narušujúce energie a emócie po predchádzajúcich nájomníkoch.
Rovnaký dôvod je aj vaša nová kancelária. V prípade, že je niekto z vašej rodiny chorý, aby sa rýchlejšie uzdravil. Negatívnou energiou môžu byť zaťažené aj starožitnosti, umelecké diela a všetko, čo je ručne vyrobené.

Obnova rovnováhy

Negatívna a škodlivá energia do vašej domácnosti preniká po celú dobu. Môžete si ju do bytu vpustiť neúmyselne. Vyskúšajte tento jednoduchý rituál na jej odstránenie z vašej domácnosti. Jedná sa o čistiaci rituál, ktorý vám pomôže obnoviť a udržať v dome pozitívnu energiu. Veľa odborníkov sa domnieva, že ide o veľmi účinný spôsob. Teraz ho môžete vyskúšať aj vy.

Čo budete potrebovať:
  • Vodu
  • Ocot
  • Hrubú soľ
  • Priehľadný pohár
Ako postupovať:
  1. Vezmite pohár a nelejte do nej vodu. Pridajte ocot a hrubú soľ.
  2. Následne pohár umiestnite do rohu čisteného priestoru.
  3. Tento jednoduchý trik pomôže odstrániť negatívnu energiu a emócie. Vaša domácnosť si potom udrží príjemnú harmóniu a pokoj.
Určite vyskúšajte! Budete milo prekvapení …

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*