Veľký horoskop na rok 2018: Baranov čakajú prevratné zmeny, Rakov milostné zážitky.

Býk

S vstupom Uránu sa Býkom do života dostane nový vietor, ktorý podporí tiež Saturn. V prvej polovici roka sa v pokoji môžete pripraviť na zmeny, ktoré prídu v tej druhej. Pôjde o akoby nečakané šťastné náhody. Môžete sa teda tešiť na sľubnú zmenu pracovnej pozície i nové a krásne bývanie. Nutné je však povedať, že by ste sa nemali nechať zlákať všetkými vábničkami. Našťastie sa dokážete držať na uzde.

Blíženci

V nadchádzajúcom roku budete o niečo opatrnejší, najmä na prelome mesiacov február a marec. Naopak od mája do augusta sa budete tešiť priazni osudu, kedy sa vám podarí rozšíriť svoje kontakty, získať nových priateľov a realizovať báječné nápady. Mimo tohto obdobia ale budete zažívať kolísanie a podivné situácie. Najskôr sa vo svojom okolí stretnete s intrigami, závisťou a klamstvam. November Blížencom prinesie veľké rozuzlenie!

Rak

Aj cez vašu introvertnú povahu sa v roku 2018 budete prejavovať viac ako obvykle a zrazu vám nebude cudzie poznávanie všetkého nového. Raci sa môžu tešiť na pestrý milostný život aj nové koníčky. Vaša kreativita a fantázia budú pracovať na plné obrátky. Napriek tomu nebude všetko ružové, najmä Raci narodení medzi 13. a 22.7. by si mali dať pozor na svoju kariéru a nedať priechod podráždenosti a konfliktnému správaniu.

Lev

Vašou úlohou v tomto roku je mať presný cieľ a perfektné odhad. Inovujte a pokojne od základu meňte svoje zvyky, ale najskôr sa uistite, že už nie sú potrebné. Od marca sa budete tešiť veľkej pozornosti okolia a vďaka trigone Merkúru a Uránu budete obdarení dôvtipom a neobyčajnými komunikačnými schopnosťami. Najmä Levy narodení medzi 13. a 22.8. by mali využiť príležitosť vycestovať do zahraničia.

Panna

V porovnaní s rokom 2017 sa Panny môžu tešiť na väčšiu inváziu super šancí a mimoriadnych udalostí, ktoré zmenia ich pohľad na svet ako mávnutím čarovného prútika. Od 2. polovice marca dosiahnete inokedy nemysliteľných cieľov, či v práci, voľnočasových aktivitách alebo v milostnom živote. Iba buďte obozretní v tom, s kým sa púšťate do spolupráce, aby sa vám do cesty nepriplietli rôzni príživníci.

Pokračovanie na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Schudnúť sa dá úplne ľahko a to vďaka ZÁZVORU! Jediné čo potrebujete je vedieť, ako ho správne použiť…
Pred jedlom požuvajte v ústach malý kúsok koreňa čerstvého zázvoru. To vám pomôže regulovať...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *