Veľký horoskop na rok 2018: Baranov čakajú prevratné zmeny, Rakov milostné zážitky.

Váhy

Elegancia, vybrúsený vkus a zmysel pre estetiku, to je to, čo je Váham vlastné. V roku 2018 sa vám tieto vlastnosti prehĺbia a získate príležitosť zbaviť sa bezcenných čačiek a ponechať si len skutočne vybrúsené klenoty. Rozhodovanie vás čaká nielen v šatníku či šperkovnici, ale aj ohľadom domova, partnera, priateľov či práce. Odmenou za správne rozhodnutia bude zvýšená sebaúcta.

Škorpión

V roku 2018 vám budú planéty naklonené, len Urán bude trochu hnevať. Vďaka Jupiteru a Saturnu bude Škorpiónom priať šťastena, ktorá pomôže prekonať aj Uránovú nepriazeň. Nájdite silu čeliť zmenám a snažte sa obohatiť svoje vlastné ja. Energie a odvahy na to budete mať dostatok. Hneď v januári budete vďaka vláde Marsu plní síl. Priaznivý pre vás bude aj november, naopak pozor by ste si mali dať po celý júl.

Strelec

Vďaka pobytu Merkúra a Uránu vo vašom znamení si hlavne od marca užijete trochu unáhlených udalostí. Strelci môžu očakávať novú podnikateľskú výzvu, prírastok do rodiny, zmenu štýlu života, nový vzťah alebo podobný darček od osudu. Preto buďte v strehu, ale nestrácajte sebavedomie. Bude sa vám hodiť hlavne pri spoločenských kontaktoch, pretože v novembri a decembri máte šancu zapôsobiť na svoje okolie.

Kozorožec

Rok 2018 pre vás bude podobný ako ten minulý. Nechýba vám vitalita a optimizmus v momentoch, kedy je potrebné riešiť krízy. Vzťahy, ktoré nadviažete, nesú silnú pečať trvania. Mnohí Kozorožci môžu počítať s prírastkom do rodiny, stavbou domu, pracovným povýšením alebo vytvorením hodnôt, ktoré pretrvajú po celý život. Dariť sa vám bude najviac v apríli a júli, prekážky čakajte v marci a novembri.

Vodnár

Hneď od januára sa budete chcieť pod vplyvom Marsu vydať za svojimi túžbami a víziami, ale svoj krok starostlivo strážte, inak sa budete potýkať s fatálnymi následkami. Od apríla vám váš vládca Urán otvorí nové perspektívy a vaše originálne myslenie vám povedie cestičku k posunu v kariére aj v živote všeobecne. Vodnári síce budú mať veľa energie na zmeny, ale nevrhajte sa do nich bez hlavy, inak môžete plakať nad zárobkom.

Ryby

Rovnako ako v minulých rokoch aj v roku 2018 bude vaša intuícia a empatia vodítkom pre mnohých ľudí okolo vás. Taktiež sa môžete tešiť na romantiku, cestovanie a rozšírenie vzdelania. Tento rok máte veľkú šancu premeniť svoje tajné priania v realitu. Podmienkou je zmysel pre zodpovednosť a usilovnosť, ale to sú vlastnosti, ktoré Rybám chýbajú. Hviezdy naznačujú tiež zoznámenie s niekým oddaným a spoľahlivým.

Zdroj

 

Written By
More from Redakcia
Zabudnite na kupované horálky zo supermarketu. Takto jednoducho si ich doma urobíte aj vy!
Kto by nemiloval tradičné slovenské horálky? Ale čo, keď si ich môžete...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *