Zastavte migrénu doslova za okamih! Potrebujete len jednu, obyčajnú ingredienciu!

Osoby trpiace migrénou sa často snažia nájsť spôsob, ako zmierniť svoje silné bolesti hlavy. Takéto bolesti nie sú žiadna sranda, môžu zničiť celý deň, počas ktorého sa človek cíti úplne zbytočne.

Ich najhoršou vlastnosťou je, že analgetiká pri niektorých typoch migrény zvyčajne nezaberajú. Máme však dobré správy: existuje niečo, čo poskytuje výraznú úľavu pri migréne, a navyše je to veľmi lacné.

Používanie soli na expresnú úľavu od bolesti

Ako pacient trpiaci migrénou som vyskúšal všetky metódy, ktoré som poznal, čítal alebo o ktorých som počul, aby som zastavil bolesť alebo ju aspoň zmiernil. Bolesť, ktorú migréna spôsobuje, môže zmeniť váš deň na úplnú katastrofu.

Po mnohých neúspešných pokusoch som našťastie narazil na jeden recept, ktorý funguje veľmi spoľahlivo. A najlepšie na tom všetkom je, že už ani nemusím brať pravidelné lieky proti bolesti. Ak sa aj vy rozhodnete vyskúšať tento recept, mali by ste vedieť niekoľko vecí.

  • Keďže budete používať soľ, uistite sa, že je to tá najkvalitnejšia soľ na svete. Nazýva sa himalájska kryštálová soľ.

Je vedecky dokázané, že je najlepšia vďaka bohatému obsahu minerálov, stopových prvkov a elektrolytov.Veda dnes pozná 118 chemických prvkov. Táto soľ ich obsahuje až 84, takže teraz môžete hádať, prečo je najlepšia.

  • Tento typ soli znižuje intenzitu bolesti a zároveň posilňuje imunitný systém tým, že vyrovnáva produkciu hormónu serotonínu. Zlepšuje tiež vašu energetickú hladinu.
  • Ďalšou výhodou tejto soli je, že zvyšuje koncentráciu elektrolytov v tele. Himalájska soľ má zvyčajne ružovú farbu a môžete si ju kúpiť v mnohých obchodoch so zdravou výživou.

Recept

Celý postup prípravy je veľmi jednoduchý.

  1. Stačí vziať približne 2 až 3 dcl pohára čistej vody a nasypať doň približne 1/2 až 1 čajovú lyžičku himalájskej soli.
  2. Vymačkajte do nej šťavu z polovice jedného citróna.
  3. Dobre premiešajte, aby sa všetka soľ vo vode rozpustila a potom nápoj vypite. Bolesť hlavy by mala za chvíľu ustúpiť (zvyčajne do niekoľkých minút).
Podeľte sa o tento článok aj s ostatnými.
Written By
More from redakcia
Tieto reakcie vám napovedia, že paradajky nie sú pre Vás!
Paradajky sa zaraďujú medzi zdravé potraviny, ktorých konzumácia v podstate nie je...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *