Zázračná bylinka: Vo štvrtok som mala 72kg, a v pondelok už len 67 kg!

Mnoho ľudí si neuvedomuje úžasné vlastnosti tejto bylinky. Máme ju takmer každý doma a pridávame ju ako korenie do polievok či iných jedál…

Používame ju však v príliš malých dávkach k tomu, aby sa naplno prejavili jej vlastnosti na znižovanie telesnej váhy.

V tomto článku sa dozviete, ako si z nej pripraviť čaj, ktorý vám pomôže schudnúť. Okrem schudnutia vám však ako bonus navyše pomôže sa zbaviť aj niekoľkých ďalších zdravotných problémov, ktoré sprevádza nadváha.

Ako funguje petržlen?

Petržlen pomáha znižovať telesnú váhu tak, že pôsobí ako silné diuretikum. Podporuje činnosť obličiek a odvádza tak nadmerné tekutiny z tela. Nadváha je totiž často sprevádzaná vyššou hydratáciou organizmu.

Počas užívania petržlenu sa však z tela neodstraňuje len voda. To by sa mohlo niekomu javiť ako falošné schudnutie. Počas vyplavovania nadmerných tekutín sa spolu s vodou z tela odstránia aj mnohé toxické látky, ktoré bránia správnemu fungovaniu metabolizmu.

Petržlen výrazne ovplyvňuje aj naštartovanie metabolizmu a zvýšenie množstva spálených kalórií. Strava, ktorú skonzumujete, sa tak nebude ukladať ako tuk, ale telo ju využije na výrobu energie.

Konečným efektom potom bude, že nielen schudnete, ale tiež sa budete cítiť plní energie a menej unavení.

Pokračovanie článku na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*