Zlepšite si zdravie pečene a schudnite až 4 kilogramy do 72 hodín s týmto nápojom!

Hromadenie toxínov v pečeni môže vážne zhoršiť vaše zdravie. Preto je dobré z času na čas pomôcť svojmu telu tým, že pečeň povzbudíte. Tento detoxikačný nápoj môže podporiť vašu pečeň.

Pečeň

Pečeň je oveľa väčšia, ako niektorí ľudia očakávajú. Tento orgán sa nachádza pod pľúcami a v ľudskom tele plní niektoré životne dôležité funkcie. Pečeň je zodpovedná za čistenie a reguláciu krvi a odstraňovanie odpadu z krvi. Ten sa potom opätovne využíva alebo rozkladá. Pečeň má aj ďalšie dôležité funkcie. Tento orgán je napríklad zodpovedný za vstrebávanie a ukladanie živín z potravy. Veľmi dôležitú úlohu zohráva aj pri konzumácii alkoholu. Procesy v pečeni zabezpečujú, že alkohol nie je pre naše telo (príliš) škodlivý, ale môže byť rozložený. Upozornenie: pečeň to dokáže ľahko urobiť v malých množstvách, ale veľké množstvá môžu pečeň navždy poškodiť. Mnoho ľudí nevie, že pečeň je tiež jedným z najdôležitejších orgánov, pokiaľ ide o chudnutie. Poskytnutie podpory pečeni vám preto môže pomôcť schudnúť nadváhu.

Ako na to

Tento nápoj užívajte trikrát denne počas troch dní po sebe. Počas týchto troch dní sa vyhýbajte ťažkým jedlám. Tento nápoj používajte ako dodatočnú podporu, napríklad keď držíte diétu.

Zloženie:
  • Šťava z 3 citrónov
  • 1 šálka nakrájanej petržlenovej vňate
  • 5 kúskov zeleru
  • 6 šálok vody
Postup:

Citrónovú šťavu, petržlen a zeler vložte do mixéra a rozmixujte. Potom pridajte vodu a znova rozmixujte. Tento detox môžete zopakovať po siedmich až desiatich dňoch.

 

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*