Zmiešajte 7 cesnakových strúčikov a 7 bobkových listov a uvidíte, čo sa stane u vás doma!

Cesnak a bobkový list sa od dávnych čias používali na očistenie domov od duchov a zlých energií. Negatívna energia sa môže šíriť všade a mať škodlivý vplyv na náš život.

Ak dovolíme negatívnej energii, aby prenikla do našich domovov a pretrvávala v nich, môžeme neustále pociťovať jej účinky, ktoré sa prejavujú ako konflikty alebo dokonca úzkosť a pocity prázdnoty.

Prírodný spôsob boja proti zlej energii

Jednoduchými rituálmi môžeme tieto zlé vibrácie z nášho prostredia odstrániť, aby ich nahradil pokoj a mier. Potrebujete len niekoľko prírodných ingrediencií, ktoré nájdete v každej kuchyni.

Zloženie:

  • 7 strúčikov cesnaku
  • 7 bobkových listov
  • minerálna voda
  • 1 lievik
  • 1 malá fľaša / pohár s viečkom

Do fľaše vložte strúčiky cesnaku a bobkové listy a zalejte vodou. Uzavrite veko a umiestnite ho do odľahlejšej časti domu. Po niekoľkých dňoch pohár absorbuje všetky prítomné zlé vibrácie a vy si všimnete pozitívnu zmenu vo svojom postoji, stave mysle a budete sa cítiť pokojnejší. Do vašej rodiny a domova príde pokoj.

Účinky zložiek

Okrem zdravotných účinkov sa cesnak kedysi používal ako talizman na odohnanie negatívnych energií a považoval sa za ochrancu domu. Bobkové listy majú aj vynikajúce liečivé vlastnosti, sú sedatívne, antibakteriálne a protiplesňové. Starí Rimania pálili bobkové listy, aby očistili svoje domovy a navodili pokoj.

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi a rodinou.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*