Zmiešajte med s trochou jedlej sódy. Pozrite sa, aký úžasný účinok to má!

Podľa niektorých teórií sa rakovinové bunky vyvíjajú oveľa lepšie, keď telo kŕmite cukrom. Podľa súčasných vedeckých poznatkov môže nadmerné množstvo sladkých potravín viesť k rakovine, pretože v tele vyvolávajú zápalové procesy.

Keď sa rakovinové bunky vyvinú, potrebujú neustály prísun glukózy z krvi, ktorá im dodáva energiu. Zmes medu a jedlej sódy môže byť jedným z najlepších spôsobov, ako zabiť rakovinové bunky. Jedlá sóda ničí rakovinové bunky a obnovuje pH v tele. Pritom neutralizuje škodlivé účinky cukru.

Nasledujúcu kúru určite stojí za to vyskúšať pre vaše zdravie.

Zloženie:

  • med alebo javorový sirup
  • sóda bikarbóna

Použitie:

Zmiešajte polievkovú lyžicu medu (alebo javorového sirupu) a čajovú lyžičku sódy bikarbóny. Alebo, ak chcete väčšie množstvo, 4 polievkové lyžice medu so 4 čajovými lyžičkami sódy bikarbóny. Toto množstvo vám vystačí na celý týždeň. Po zmiešaní varte na miernom ohni 5-10 minút. Skladujte na chladnom mieste, ale nie v chladničke.

Užívajte 1 čajovú lyžičku zmesi trikrát denne, pol hodiny pred jedlom, až jeden mesiac. Počas liečby sa stravujte zdravšie, vyhýbajte sa sladkým jedlám, bielej múke a mäsu.

Written By
More from redakcia
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *