3 šálky tohto čaju denne a vaša postava sa zlepší už po jednom týždni!

Tento vynikajúci recept sa stal veľmi populárny po celom svete, pretože mnoho ľudí ho skúsilo a všetci tvrdia, že je veľmi efektívna, keď ide o chudnutie. Tento recept je veľmi jednoduchý a ľahký.
Budete potrebovať tieto tri ingrediencie – zelený čaj, škoricu a bobkový list. Tieto tri zložky sú veľmi užitočné a budete chudnúť oveľa rýchlejšie. Ľudia, ktorí ho poctivo pili, tvrdia, že im pomohol schudnúť práve v kritických oblastiach akými sú brucho, stehná a zadok.Samozrejme, keď používate tento čaj, premýšľajte aj o zdravom stravovaní!
Extra účinný čaj na chudnutie. Čo budeme potrebovať:

  • zelený čaj (najlepšie sypaný)
  • 1 celá škorica
  • 3 bobkové listy
Postup prípravy:

1) 1 polievkovú lyžicu kvalitného zeleného čaju vložte do nádoby a zalejte ju 8 dcl vriacej vody.

2) Pridajte 1 celú škoricu a 3 bobkové listy.

3) Čaj zakryte a nechajte lúhovať 15 minút.

4) Preceďte a môžete piť.

Užívanie:

Ideálna dávka by mala byť 3 šálky denne. Pripravte si nápoj vo väčšom množstve naraz a pite ho postupne. Prvú šálku si dajte ráno na lačno, druhú pred obedom a tretí večer po poslednom jedle. Čaj treba piť nesladený!

Ako to funguje?

Zelený čaj

Zelený čaj neobsahuje žiadne kalórie a sám o sebe je silným spaľovačom kalórií. Pravidelné popíjanie brzdí chuť do jedla, podporuje spaľovanie tukov v oblasti brucha a spôsobuje zvýšenie spotreby energie.

Škorica

Škorica podporuje trávenie, zlepšuje funkciu inzulínu a zabraňuje zvýšenému ukladaniu tukov v tele. Okrem ďalších účinkov je aj účinným afrodiziakom a zlepšuje stav pokožky.

Bobkový list

Nenápadné aj keď chuťovo výrazné korenia dokážu oveľa viac, než len ochutiť polievku či omáčku. Výrazne pomáha pri detoxikácii organizmu a podporuje aj trávenie.

Zdieľajte tento super recept aj s priateľmi na Facebooku. 🙂

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*