Aká je skutočná povaha žien podľa ich znamenia? Ktoré ženy sú najlepšie, a ktorým by ste sa radšej mali vyhnúť?

Ženy sú odjakživa pre mužov múzami. Bohužiaľ, poniektoré z nich aj nočnými morami. Tie sa na nočné mory menia hlavne po partnerských nezhodách, prípadne v takých vzťahoch, kedy sú povahy muža a ženy v zrkadlovom vzťahu. Ako sa hovorí: ,,Za všetkým hľadaj ženu!”. V tomto prípade platí, že niektoré veci sa jednoducho nedajú ovplyvniť.

A tak medzi tými ideálnymi a skvelými partnerkami sa nájdu aj také, ktoré sú viac problémové. Avšak za to tieto ženy nemôžu. V tomto prípade za to môžu práve hviezdy, presnejšie to kedy sa vaše drahé partnerky narodili. Poďme sa pozrieť aká je povaha jednotlivých žien podľa ich znamenia. Ktorá žena je tá najlepšia a pred ktorou by ste sa radšej mali mať na pozore?

# Škorpión

Ženy v znamení Škorpióna sú pre mužov tie najpríťažlivejšie, pretože okrem toho, že sú prirodzene inteligentné, sú vo väčšine prípadoch aj krásne a podmanivé bytosti. Muž, ktorý im padne do pasce, je predurčen k večnému otroctvu. Škorpiónky si ho dokážu omotať okolo prsta a donútia ho trpieť všetkými jej vrtochmi. Nebude existovať slovíčko ,,nie”, ,,neurobím”, ,,neprinesiem” alebo ,,nechaj ma na pokoji”. Podľa znamenia zverokruhu sú práve Škorpiónky tie najhoršie ženy a partnerky na svete.

Článok pokračuje na druhej strane >

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*