Aká je skutočná povaha žien podľa ich znamenia? Ktoré ženy sú najlepšie, a ktorým by ste sa radšej mali vyhnúť?

# Ryby

Ženy narodené v tomto znamení sú spravidla veľmi atraktívne ale aj náladové. Pokiaľ bude mať Ryba dobrú náladu, môžete počítať s príjemne stráveným večerom. Pokiaľ však bude jej nálada zlá, radšej sa k nej ani nepribližujte. Ryby sú často prirovnávané k mačkám alebo líškam. Robia len to, čo im vyhovuje a svoje okolie donúti robiť to isté. Pokiaľ sa muž zamiluje do ženy v znamení Ryby, má vopred prehraný boj. Väčšinou si tieto ženy mužov celkom omotajú okolo prstov a svojou povahou ich donútia byť na nich závislými.

# Lev

Levice sú tie najdravejšie ženy a najväčšie bojovníčky. Len máloktorý muž si levicu získa pri prvom stretnutí. Lákajú mužov svojou nedostupnosťou a povýšenectvom. Muži im ležia pri nohách a najradšej by im zniesli tie najkrajšie dary sveta, lenže ani v tomto prípade nepochodia, lebo Levica sa nedá len tak ľahko kúpiť. Muž, ktorého si k sebe pustí, bude mať o korenistý život postarané. Hovorí sa, že pokiaľ žene v znamení Leva skrachuje manželstvo, zostane jej z jej živočíšnej dravosti už len biedna kópia.

# Strelec

Ženy narodené v tomto znamení sú úplne diabolské. Strelci sú všeobecne veľmi atraktívny ľudia a to čo si zamyslia, to aj dosiahnu. To platí aj u žien v ich partnerskom živote. Pokiaľ si muž vezme za ženu strelkyňu, v tom prípade sa bude musieť zmieriť s tým, že bude tak ako povie ona. Strelci nepoznajú žiadne kompromisy a tak sa im v žiadnom prípade neoplatí protirečiť. Mohli by ste to totiž veľmi ľutovať.

Článok pokračuje na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
Jednoduchý a chutný koláč s čokoládovým pudingom a polevou z kyslej smotany.
Budeme potrebovať: Cesto: 5 ks – vajcia 250 g – kr. cukor...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *