Aká je skutočná povaha žien podľa ich znamenia? Ktoré ženy sú najlepšie, a ktorým by ste sa radšej mali vyhnúť?

Panna

Perfektná spoločníčka, priateľka, matka, sestra, kolegyňa. S touto ženou sa dá o všetkom porozprávať a poradí vám aj v tom, o čom netušíte, že by niekto niekedy mohol niečo vedieť. Panny sú presvedčené sami o svojej pravde a takisto svojho partnera budú o nej presvedčovať dovtedy, až nakoniec uverí tomu aj on. Muži žijúci s Pannami sa pozerajú len jedným smerom. A to presne tým, ktorým aj jeho manželka. Neodvážia sa jej odporovať, ale nie z toho dôvodu, že by sa jej báli. Jednoducho sú presvedčení, že ich polovička to myslí dobre, a preto je to tak správne. Manželia Panien sa cítia byť vodcami. Ich manželky im dávajú neuveriteľné sebavedomie. V skutočnosti však Panny za svojich partnerov preberajú všetky úlohy, pričom muži o tom ani nevedia.

# Býk

Ženy v znamení Býka sú bojovné bytosti. Však v takom zmysle, že sami pred sebou neustúpia, pokiaľ nedosiahnu svoj cieľ. Nebudú to prezentovať navonok, pretože sú dostatočne chytré na to, aby dopustili, že ich niekto prekukne. Zo svojho partnera urobia úspešného muža. Ten si síce časom uvedomí, že z jeho života sa akosi vytratila radosť, ale nikdy nepríde na to prečo. V krátkosti – ženy v znamení Býka sú vyhovujúce partnerky preto, že vedia úradovať v mnohých smeroch tak, aby to nikto neprekukol. Preto majú väčšinou vydarené vzťahy a ich muži ich nadovšetko milujú.

# Kozorožec

Ženy v tomto znamení si pre seba vyberajú len to najlepšie. Vďaka uvedomeniu si vlastnej hodnoty sú presvedčené, že si zaslúžia len absolútny diamant. Samozrejme, skôr či neskôr spoznajú, č ich muž sa len tvári ako diamant alebo ním naozaj je, ale nič nemení na tom, že so svojej situácie vždy vyťažia to najlepšie a takisto svoje myslenie preorientuje tak, aby boli spokojné. Manželia týchto žien sú šťastní, pretože aj ich manželky sú šťastné. A zároveň im nechýba ženská éterickosť, pretože ich muži až do smrti považujú za nádherné bytosti, ktoré patria iba im.

# Vodnár

Vzdušné a nežné ženy hľadajte medzi Vodnárkami. V mladosti sú snom každého mladíka, ale nikdy ho neomrzia ani neskôr, pretože celý život ich bude musieť dobývať a presviedčať, že ony za to stoja. Tieto ženy žiadneho muža nemenia. Ich život je len radosť a zábava a oni sa donekonečna tešia z dvorenia ich manželov. Takáto radosť je však dvojnásobná. Muž sa pri Vodnárke cíti večne ako muž, a žena zase ako dobývaná princezná. Takmer bezproblémový vzťah.

# Rak

Račice vyhrali prvé miesto v boji o najlepšiu partnerku podľa zverokruhu. Je to preto, že sú chytré, krásne, sú dobré ženy v domácnosti a aj milenky. Zbožňujú manželových príbuzných, nikdy nereptajú a preto sa stávajú zo začiatku snom každého muža. Po čase ak realita iná, nevadí. Račice sú od prírody submisívne a manželia si s nimi vždy bez väčších problémov poradia.

Ako ste sa našli v jednotlivých znameniach? Sedí to na Vás alebo Vaše manželky? Podeľte sa s nami o to do komentára. Želáme pekný deň. Redakcia

Zdroj

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *