Aká je skutočná povaha žien podľa ich znamenia? Ktoré ženy sú najlepšie, a ktorým by ste sa radšej mali vyhnúť?

# Blíženci

Ženy v tomto znamení sú najnebezpečnejšie v tom, že vidia do duše druhých ľudí a dokážu ich dokonale prekuknúť. Za krátku dobu spoznajú všetky vaše tajné zákutia a nebude im už o vás skryté nič. Tieto ženy presne vedia, aký je ich manžel v skutočnosti a dokážu rozpoznať aj tie najcitlivejšie záležitosti. Ženám v znamení Blíženci nikdy neklamte ani im nič nezatajujte! Okamžite budú vedieť, že niečo nie je v poriadku a budú vás to z vás ťahať tak dlho pokiaľ nevydáte zo seba posledný vzlyk. Jastrabí pohľad tejto rozdvojenej bytosti má silu ohňa, rýchlosť vetra a priezračnosť vody.

# Baran

O ženách v znamení Barana sa hovorí ako o zaujímavých bytostiach, pretože oplývajú takým sebavedomím, o akom ostatné ženy môžu len snívať. Preto, že im chýba veľká dávka sebakritiky, sú pre mužov nebezpečné a ľahko manipulovateľné. Prevychovať muža nedokáže táto žena tak rýchlo ako predošlé znamenia, ale skôr či neskôr sa im to podarí. Muži by si mali pri týchto ženách začať preventívne dávať pozor, aby ich nedostali do trápnych situácii.

# Váhy

Váhy sú spravidla perfektné manželky. pretože sú veľmi rodinne založené. Nesnažia sa mužov omotať a ani ich nenútia tancovať tak ako oni budú pískať. Naopak na svoju stranu si ich získavajú vlastnosťami, ktorým odolá len máloktorý chlap – kuchyňou a posteľou. Mnoho mužov, ktorí majú za manželky Váhy si pochvaľujú, že také ženy sú ako sen. Ale len do tej doby, pokiaľ im nezabrnkáte na nervy. Potom sa pripravte na nekonečný príliv hnevu, ktorý keď prehrmí, nastane opäť obdobie jari.

Článok pokračuje na druhej strane >

Written By
More from Redakcia
10 najlepších receptov na jednoduché a rýchle NEPEČENÉ DEZERTY, z ktorých si určite vyberiete
6. Nepečená broskyňová torta Budeme potrebovať: 1 bal. svetlé okrúhle piškóty, 1 bal....
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *