Japonská vodná terapia na chudnutie! 5 jednoduchých krokov …

Aj keď sme si dobre vedomí skutočnosti, že voda je mimoriadne dôležitá pre naše zdravie a udržanie správneho fungovania tela, celkom ju nepoznáme ako terapiu na chudnutie. Lekári tiež odporúčajú vypiť aspoň 8-10 pohárov vody každý deň, aby sa z tela vyplavili toxíny a naštartovali svoj deň.

Čo keby sme vám však povedali, že H2O môže byť účinný aj pri chudnutí? Nie, nerobíme si srandu. Zatiaľ čo mnohí odborníci na medicínu radia, aby sme ráno ako prvé pili teplú vodu s trochou citróna a medu, Japonci v skutočnosti považujú vodu za kompletnú terapiu na chudnutie.

Čo je japonská vodná terapia na chudnutie?

Táto terapia v skutočnosti hovorí o tom, ako je šťastný žalúdok nevyhnutný pre celkové zdravie a zhodenie tých tvrdohlavých kilogramov. Jediným cieľom tejto praxe je regulovať svoje telo pomocou vody. Zameriava sa viac na zlepšenie zdravia čriev, pretože veľa zdravotných problémov je spôsobených zlým tráviacim zdravím.

Takže, ako presne vám táto terapia pomáha pri chudnutí?

Povieme vám to v 5 jednoduchých krokoch:

1. Pitie vody ako prvé ráno pomáha nielen naštartovať deň, ale pomáha aj pri vyplavovaní toxínov z tela. Nalačno sa rozhodnite pre vlažnú vodu alebo vodu izbovej teploty. Hneď po prebudení sa odporúča vypiť približne 4-5 pohárov vody.

2. Keď začnete svoj deň čistením zubov, uistite sa, že minimálne pol hodiny až štyridsaťpäť minút nejete ani nepite nič okrem vody (ak máte chuť).

3. Striktne sa vyhýbajte pitiu vody aspoň 2 hodiny po zjedení jedla.

4. Je dôležité mať na pamäti, že tí, ktorí bojujú s ťažkými neduhmi a dokonca aj starší ľudia, by mali postupne zvyšovať príjem vody. Môžu začať s jedným pohárom vody ráno.

5. Dajte si záležať, aby ste nikdy nepili (ani nejedli), keď stojíte.

Ak budete správne dodržiavať túto vodnú terapiu, všimnete si zmenu v spôsobe, akým vaše telo funguje. Je to preto, že keď váš tráviaci systém funguje správne, zrýchľuje to aj váš metabolizmus. Výsledkom je, že máte tendenciu schudnúť zdravým spôsobom, bez všetkých vedľajších účinkov módnych diét.

Veľa úspechu pri chudnutí!

Written By
More from redakcia
Obľúbený koláč mojej mamy, ktorý je s ríbezľami a tvarohom…
Suroviny 500 g múka polohrubá 1 ks prášok do pečiva 140 g...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *