Lacný a účinný spôsob, ako ukončiť infekciu alebo bolesť ucha…

Bolesti uší a infekcie uší sú bežné, najmä u malých detí. Často však neuniknú ani dospelým. Sprevádzajú ich intenzívne bolesti a nepríjemné pocity, pričom bolesť ucha sa môže stať neznesiteľnou, čo vedie k mnohým ťažkostiam, napríklad so spánkom alebo jedlom.

V skutočnosti robíme čokoľvek, len nie myslíme na bolesť. Infekcie sú vo všeobecnosti najčastejšou príčinou bolesti ucha a v tomto prípade zápal a nahromadenie tlaku spôsobujú intenzívnu bolesť.

Rovnako ako ďalšie príznaky, ako je tlak v dutinách alebo bolesť hrdla, pretože infekcie z okolitých oblastí môžu postihnúť práve ucho.

Hoci mnohí ľudia siahajú po antibiotikách, ušných kvapkách a rôznych iných liekoch, ukazuje sa, že najúčinnejší spôsob, ako tieto problémy zmierniť, je veľmi jednoduchý a stačí na to obyčajná bavlnená ponožka a morská soľ! Prečítajte si viac informácií.

Ošetrenie soľnou ponožkou
Budete potrebovať:
  • Bavlnená ponožka
  • 1 ½ šálky morskej soli
Pokyny:
  1. Na sporáku rozohrejte panvicu na strednom ohni. Do ponožky vložte morskú soľ, uzavrite ju, položte na panvicu a zahrievajte 4 až 6 minút. Na rovnaký účel môžete použiť aj mikrovlnnú rúru.
  2. Potom priložte ponožku na postihnuté ucho. Teplo zmierni bolesť, vylieči infekciu a absorbuje toxíny. Okrem toho môže morská soľ pôsobiť antisepticky a vylúčiť vlhkosť z ucha.
  3. Tento jednoduchý trik funguje u dospelých aj u detí. Je to úplne prirodzený, lacný a účinný spôsob, ako ukončiť infekciu alebo bolesť ucha.
  4. Tak ho nezabudnite vyskúšať, keď vás nabudúce “napadne” bolesť ucha!
Zdieľajte aj s ostatnými.

 

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*