Najzdravší mätový nápoj, ktorý zlepší vzhľad brucha za 24 hodín!

Pravdou je, že jedlo je veľkým pôžitkom, ale ešte väčší je pocit viny, ktorý pociťujeme, keď skonzumujeme veľké množstvo nášho najobľúbenejšieho tučného jedla. Bezmocne a s ľútosťou sa pozeráme na svoje brucho a čudujeme sa, ako sa nám tak nafúklo, pretože po prvých pár sústach sme stratili kontrolu, však?

No existuje zázračný nápoj, ktorý vám pomôže zlepšiť trávenie a tiež vzhľad brucha, odľahčí vás a do hodiny vyprázdni. Je veľmi zdravý a ľahko sa pripravuje doma!

Potrebné ingrediencie:
  • 2 litre vody
  • 1 polievková lyžica čerstvo mletého zázvoru
  • 1 stredne veľká uhorka nakrájaná na plátky
  • 12 lístkov mäty

Poznámka: Môžete pridať aj plátky citrónu ale nie je to potrebné.

Všetky prísady dajte do džbánu a pridajte vodu. Nápoj uložte do chladničky a spotrebujte ho na druhý deň. Mali by ste ho denne obnovovať, aby sa neznížili priaznivé účinky zložiek!

Ale ako to funguje?

Uhorka obsahuje 90 % vody, čo z nej robí vynikajúci antioxidant. Zázvor pôsobí protizápalovo a neutralizuje toxíny. Mäta a mäta pieporná podobne znižujú opuchy a bolesti žalúdka a urýchľujú proces spaľovania tukov.

Mali by ste ho zaradiť do svojich každodenných nápojov na jeden mesiac. V prípade, že sa vám to páči a chcete v tom pokračovať, mali by ste si po mesiaci dať desaťdňovú prestávku!

Nie je to super? Podeľte sa o tento tip aj so svojimi priateľmi na Facebooku.

Written By
More from redakcia
Toto sa stane s vaším telom, ak sa vrátite k vareniu na masti namiesto oleja…
Masová hystéria proti tuku, ktorá sa začala v Amerike v 70. rokoch,...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *