Regulujte svoj krvný tlak naturálnou cestou, ktorá funguje…

V dávnych dobách ľudové liečiteľstvo bývalo veľmi populárne. S príchodom modernej farmakológie však nebolo úplne zabudnuté. Stále viac ľudí sa k nemu navracia. Cielia totiž na rýdzo prírodné produkty, ktoré nijako nezaťažujú ľudský organizmus. Teraz vám predstavíme zmes na reguláciu krvného tlaku.

Aké ingrediencie budete potrebovať na prípravu zmesi?

Než sa pustíte do práce, zaobstarajte si tieto suroviny:

  • 4 bio citróny so šupkou
  • 4 strúčiky cesnaku
  • 2 lyžice strúhaného a lúpaného zázvoru
  • 2 poháre vody
Ako postupovať pri príprave zmesi na reguláciu krvného tlaku?

Najprv si Bio citróny dôkladne opláchnite vodou a potom ich nakrájajte na menšie kúsky. Tie vložte do misy spolu s lúpanými strúčikmi cesnaku a strúhaným zázvorom. Teraz si vezmite k ruke tyčový mixér a rozdrvte suroviny najemno.
Použiť je možné aj kuchynského robota. Zmes následne prelejte do hrnca a povarte s vodou zhruba päť minút. Nakoniec roztok nechajte vychladnúť, prelejte do uzatvárateľného pohára a uchovávajte v chladničke.

Ako zmes konzumovať?

Vždy ráno by ste mali roztok popíjať nalačno v množstve jedného pohára. Doba pitnej kúry sa odhaduje na cca tri týždne. Nápoj je možné dochutiť podľa chuti aj prírodným medom. Táto metóda nielen že zreguluje krvný tlak, ale tiež má skvelé účinky na cievy a imunitný systém. V chladnom období je teda optimálne si zmes nasadiť.

Liečivé zloženie prírodnej zmesi

Hlavnou zložkou, ktorá dokáže stabilizovať tlak a očistiť cievy, je cesnak. Okrem iného je považovaný za prírodné antibiotikum, ktoré sa odporúča konzumovať aj pri angínach či respiračných chorobách. Citróny vám zase dodajú nutnú dávku vitamínu C, ktorý je dôležitý pre správnu obranyschopnosť.

Zdieľajte tento článok aj s ostatnými na Facebooku:). Ďakujeme.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*