Toto sú najzdravšie raňajky: Vyčistite telo od toxínov a schudnite až 3 kg za mesiac!

Ak hľadáte dokonalé raňajky, mali by ste svoj výskum zastaviť, pretože podľa mnohých odborníkov na výživu sú to určite jedny z najchutnejších a najzdravších raňajok, aké kedy boli vyrobené.

Tieto raňajky sú nabité minerálmi a vitamínmi, ktoré majú schopnosť zlepšiť vzhľad vlasov a pokožky, stabilizovať metabolizmus a posilniť všetky telesné systémy.

Pomocou tohto receptu sa vám podarí zbaviť systém všetkých toxínov a nečistôt a úplne vyčistiť črevá. Nasledujúci recept odstraňuje problémy spojené s lenivými črevami a zápchou, stabilizuje hmotnosť a podporuje spaľovanie tukov a kalórií.

Ak pijete tento nápoj 30 dní, môžete schudnúť od 1,5 do 3 kg. Vaša pokožka, vlasy a nechty budú atraktívnejšie a omladené a dôjde k zmenšeniu veľkosti vášho brucha.

NAJLEPŠIE RAŇAJKY

Komponenty:

  • Dve polievkové lyžice ovsenej múky
  • 1 šálka (250 ml) organického kefíru. Môžete použiť aj nízkotučný jogurt.
  • Lyžička kakaového prášku
  • Lyžička mletých ľan. semienok
  • Od piatich do siedmich sušených sliviek

Inštrukcie:

Tieto raňajky by ste si mali pripraviť večer a zjesť ich ráno. Slivky dáme do misky a zalejeme asi 100 ml vriacej vody. Misku prikryte a nechajte slivky až desať minút.

Vezmeme si ďalšiu misku a dáme do nej ovsenú múku, kakao a ľanové semiačka. Potom nalejte kefír a premiešajte ingrediencie. Potom namočené slivky opatrne nakrájame na malé kúsky a pridáme do zmesi.

Je dobré použiť mixér, pretože takto získate pyré. Všetky ingrediencie zmiešame a uložíme do chladničky. Keď príde ráno, vezmeme pohár a zjeme chutné a zdravé raňajky. Prvé pozitívne výsledky môžete očakávať už po týždni.

Nie je nezvyčajné zažiť zvláštny pocit v črevách už po prvom dni, ale keď si dáte tieto raňajky druhýkrát, ten pocit by mal odísť.

Ak vás recept zaujal, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi.

 

zdroj obrázka: aktuality.sk

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*