Zázvorová voda! Najzdravší nápoj, ktorý spaľuje prebytočný tuk v páse, bokoch a stehnách!

Ak hľadáte účinný spôsob, ako schudnúť, ste na správnom mieste. Tento recept nielenže roztopí tuk, ktorého ste sa snažili zbaviť, ale tiež posilní vaše zdravie na mnohých úrovniach.

Zázvor patrí medzi top superpotraviny, takže nápoj, ktorý tu odporúčame, zázvorová voda, dokáže urobiť zázraky ako s vaším zdravím, tak aj s vaším pásom. Tento nápoj je nielen osviežujúci, ale aj silný nástroj na detoxikáciu a spaľovanie tukov.

Komponenty:

  • koreň zázvoru – nakrájaný na plátky
  • 5 litrov vody
  • citrónová šťava (voliteľné)

Inštrukcie:

Keď voda dosiahne bod varu, pridajte plátky zázvoru a nechajte na miernom ohni variť 15 minút. Potom ho odstavte z ohňa a nechajte vychladnúť. Na záver scedíme a ak chceme, prípadne pridáme citrónovú šťavu, aby sme zvýšili naše zdravotné benefity.

Reguluje cholesterol

Zázvorová voda je mimoriadne prospešná pri znižovaní hladiny LDL cholesterolu, ktorý sa opakovane spája so srdcovými chorobami, ako aj s niektorými formami rakoviny. Je to úžasný krvný antikoagulant, ktorý tiež znižuje váš krvný tlak a zabraňuje vzniku život ohrozujúcich chorôb.

Protizápalové pôsobenie

Vďaka svojim silným protizápalovým vlastnostiam môže zázvor znížiť zápal a bolesť kĺbov a opuchy spôsobené reumatizmom alebo osteoartrózou.

Časopis Journal of Medicinal Food publikoval článok, v ktorom sa uvádza, že zázvor má úžasné protizápalové vlastnosti a môže zmierniť zápal v ktorejkoľvek časti tela.

Silný antioxidant

Zázvor je bohatý na antioxidanty, ktoré neutralizujú škody spôsobené baktériami v tele. Baktérie vážne ovplyvňujú funkciu buniek a spôsobujú poškodenie buniek, ktoré často vedie k rakovine.

Pôsobenie proti rakovine

V neposlednom rade je zázvorová voda obzvlášť prospešná pri prevencii rakoviny vďaka svojim silným protizápalovým a antioxidačným vlastnostiam.
Výhody sú obzvlášť významné, tak prečo to neskúsiť?

Zdieľajte tento článok aj so svojimi priateľmi.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*