7 dní – 7 šálok: Výkonná metóda, ktorá spaľuje brušný tuk!

Nadváha je skutočný problém. Jej dôsledky na zdravie sú nevyčísliteľné, nehovoriac o tom, že môže byť príčinou mnohých ochorení, ako je cukrovka a hypertenzia. Ľudia s nadváhou zvyčajne držia prísnu diétu alebo sa dokonca rozhodnú pre liposukciu, keď nemajú inú možnosť.

Prečo však nevyskúšať niečo prirodzené a veľmi účinné? Ak chcete schudnúť bez toho, aby to ovplyvnilo vaše zdravie, máme pre vás dobrú správu. Robte si poznámky!

Dnes vám predstavíme nápoj, ktorý je doslova veľmi prospešný. Začnite deň s touto šťavou a problém s brušným tukom vás prestane trápiť. Navyše chutí skvele a čo je najdôležitejšie, všetky ingrediencie sa dajú ľahko zohnať. Ak je vaším cieľom cítiť sa dobre a byť fit, snažte sa venovať pozornosť tomu, čo jete.

Upravte si správne porcie, vyberajte si len zdravé potraviny, jedzte viac ovocia, zeleniny a celozrnných výrobkov a úplne vynechajte sladkosti a cukor. A samozrejme, zaraďte túto zelenú šťavu do svojho jedálnička, aby ste spaľovali tuky.

Čo potrebujete:

– 1 uhorka
– 3 kusy ananásu
– 1 vetvička zeleru
– 1 pohár bazalkových listov

Spôsob prípravy

Najskôr je potrebné ovocie a zeleninu dôkladne umyť veľkým množstvom studenej vody. Potom nakrájajte uhorky na plátky, zeler a petržlen na malé kúsky. Nakoniec pridajte všetky prísady do mixéra. Veľmi dobre ich premiešajte!

Ako používať

Šťavu pite ráno nalačno. Nepridávajte cukor ani umelé sladidlá. Nápoj vypite najneskôr 15 minút po jeho príprave, aby nestratil svoje užitočné vlastnosti. Táto úžasná šťava je bohatým zdrojom vitamínov. Pite šťavu sedem dní a zabudnite na brušný tuk. Vo veľmi krátkom čase si všimnete výsledky a budete sa cítiť zdravší a silnejší.

Majte na pamäti, že dlhodobá konzumácia tejto šťavy sa neodporúča. Pozorne sledujte reakcie svojho tela a ak spozorujete akúkoľvek nepríjemnú reakciu, prestaňte ju konzumovať.

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi na Facebooku!

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*