Nápoj, ktorý podporí chudnutie: Budete prekvapení!

Chudnutie je pre niektorých ľudí začarovaný kruh a vlastne celoživotný boj. Ľudia môžu chudnúť z mnohých dôvodov. Či už sú príčinou zdravotné komplikácie alebo len túžba po vysnívanej postave, chudnutie si môžete uľahčiť jednoduchou metódou. Pomôže vám jednoduchý recept na prípravu veľmi účinného nápoja.

Podporte chudnutie správnymi potravinami

Pohyb by mal byť prirodzenou súčasťou života. Nie vždy však dokáže zázraky sama. Jeho účinok musí byť vždy podporený zdravou a vyváženou stravou. Niektoré potraviny dokážu takmer zázraky. Podporujú chudnutie a naštartujú metabolizmus. Preto okrem cvičenia myslite aj na správne potraviny, ktoré vám môžu pri chudnutí výrazne pomôcť. Jedným z takýchto príkladov je nápoj so 4 zložkami, ale s jediným účinkom – úbytkom hmotnosti.

Pripravte si účinný nápoj
Nápoj, ktorý vám pomôže schudnúť, sa skladá zo 4 jednoduchých zložiek. Pred prípravou sa pripravte:
  • 5 l minerálnej vody
  • 125 g ovsených vločiek
  • 1 citrón
  • 2 jablká

Začnite s jablkami. Ošúpte ich a nastrúhajte na strúhadle. Zalejeme vodou a pridáme ovsené vločky. Dobre premiešajte a pridajte citrónovú šťavu. Ak je zmes príliš hustá, pridajte viac vody. Každý deň vypite približne 1 liter tohto nápoja. Jeho pitie zaručuje hladké a bezpečné chudnutie. Pri jeho pití nemusíte nijako obmedzovať jedlo. Najväčšie účinky zaručí, ak ho vypijete hneď ráno po prebudení a večer pred spaním.

Jeho účinky spočívajú v jednotlivých zložkách:

  • Citrón je všeobecne známy ako účinný trik na naštartovanie metabolizmu.
  • Minerálna voda obohatí vaše telo o draslík a vápnik, jód a zinok.
  • Ovsené vločky potom čistia telo a zlepšujú činnosť celého tráviaceho traktu.
  • Okrem toho obsahujú mnoho prospešných látok, ako sú antioxidanty, vitamíny B1 a B2, draslík, fosfor a železo. Je teda prospešný v mnohých ohľadoch a ako bonus pri jeho pravidelnom pití schudnete.
Zdieľajte tento článok na Facebooku.
Written By
More from redakcia
Kilá navyše, zlý spánok, bolesti kĺbov? Toto korenie je riešením všetkých problémov!
V dnešnej dobe nie je ničím výnimočným, ak vás bolia kĺby, zle...
Read More
Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *