Neverila som tejto zmesi, kým som neschudla 10 kíl! Odporúčam!

Väčšina ľudí, rovnako ako ja, začína deň šálkou horúcej kávy. Pitie kávy je súčasťou nášho ranného rituálu, ale často sa vďaka nej nestávame bdelšími, pijeme ju len preto, že sme na ňu zvyknutí.

Kým som sa nestretla s týmto úžasne silným nápojom, myslela som si, že káva je najdôležitejšia vec v mojom živote. Vlažná voda s citrónom je oveľa zdravšia a prospešnejšia ako káva a nielenže vás zbaví ospalosti, ale môže vám pomôcť zhodiť aj kilá navyše.

Pravidelné pitie vlažnej vody s citrónom počas 30 dní vám môže pomôcť zhodiť kilá. Mala by sa piť na prázdny žalúdok hneď po prebudení ráno, potom by ste mali počkať aspoň 2 hodiny pred raňajkami. Zbavuje vás parazitov a baktérií, detoxikuje vás a dodáva vám energiu na celý deň.

Citrónová šťava pomáha v boji proti nadbytočným kilogramom a zároveň čistí celé telo od toxínov. V dvoch litroch vody rozmixujte 5 organických citrónov rozkrojených na štvrtiny a ošúpaných.

Dajte na sporák a nechajte, kým to nezačne vrieť. Potom odstráňte z ohňa, prikryte a nechajte odstáť, kým nevychladne a potom vložte do chladničky. Každé ráno vypite 500 ml citrónovej šťavy a 2 hodiny nič nejedzte.

Účinky sa prejavia približne po 4 dňoch. Po mesiaci budete nielen štíhlejší, ale aj energickejší.

Pridajte komentár

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*